UAH
Пошук і підбір керівників і фахівців зі знанням англійської, німецької, фрацузского, ін в Київ від компанії LR Group | Замовити Пошук і підбір керівників і фахівців зі знанням англійської, німецької, фрацузского, ін Київ (Україна) | LR Group : Allbiz
Premium Standard
Відгуків: 32
LR Group
+38 (050) 070-60-67

Пошук і підбір керівників і фахівців зі знанням англійської, німецької, фрацузского, ін

Пошук і підбір керівників і фахівців зі знанням англійської, німецької, фрацузского, ін
  • Пошук і підбір керівників і фахівців зі знанням англійської, німецької, фрацузского, ін
Опис

Наш метод підбору керівних кадрів заснований на якісному відборі, повноцінному і всебічному дослідженні ринку кандидатів і галузевої специфіки, використанні тематичних досліджень, класичних бізнес - ситуацій, тестів оцінки знань англійської мови кандидатом, а також сумісності компетенції кандидата з майбутньою роботою.

Ми використовуємо свою активну базу даних кандидатів і прямий пошук на основі критеріїв, заявлених клієнтом. Досвід команди Лугера Україна в поєднанні зі знаннями в різних сферах бізнесу, багаторічна функціональна і індустріальна експертиза кожного консультанта дозволяють нам відбирати кращі талановиті кадри для наших клієнтів в найкоротші терміни.

Ефективні методи рекрутингу команди Лугера Україна і розуміння специфіки рівня вакансій дозволяє нам швидко і ефективно давати зворотний зв'язок клієнтам і кандидатам. Крім того, у нас є можливість використовувати свою велику мережу бізнес - контактів для досягнення більш швидкого результату.

Інформація актуальна: 08.04.2021

Детальніше

Неймовірна ціна на Пошук і підбір керівників і фахівців зі знанням англійської, німецької, фрацузского, ін в Київ (Україна) від компанії LR Group.
LiveInternet